Porażka Młodej Legii

Raffi, źródło: własne/nadnarwianka.pl - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia przegrała w ostatnim sparingu podczas przygotowań do sezonu 2008/2009. Drużyna prowadzona przez Piotra Strejlaua i Dariusza Banasik przegrała z Nadnarwianką Pułtusk 0-1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Grzegorz Chmielewski. Mecz obserwowała ponad setka widzów.
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 (1-0) Legia Warszawa
1-0 - 11 min. Chmielewski

Skład Młodej Legii:

I połowa: Skrzyński - Okpara, Zbozień, Świdzikowski, Zaborowski - Mikołajczak, Woźniak (Łanucha), Tarnowski, Jezierski - Chałas, Górski

II połowa: Kuźniar - Skowroński (Rawa), Lewandowski, Pater, Tomczyk - Kozub, Barski, Łanucha (Stoch), Wasikowski (Muszyński) - Cempa, Kosecki.