REKLAMA

Znicz nie będzie grał na Legii

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Znicz Pruszków nie będzie korzystał ze stadionu Legii - dowiedział się serwis Legia LIVE! W ostatnich tygodniach mówiło się o tym, że drużyna z Pruszkowa 2-3 mecze rozegra na stadionie przy Łazienkowskiej, ze względu na remont odbywający się na obiekcie w Pruszkowie. Tam instalowana jest podgrzewana murawa, a we wrześniu ma rozpocząć się montaż drugiej trybuny. Wstępną zgodę na grę Znicza na Łazienkowskiej wyrazili działacze warszawskiego klubu.
Ostatecznie jednak Znicz pierwsze spotkania nowego sezonu rozgrywać będzie na wyjazdach. "Do końca sierpnia, czyli przez pierwszych sześć kolejek, będziemy grali na stadionach rywali" - powiedział Legia LIVE! rzecznik prasowy pruszkowskiego klubu. Pierwsze spotkanie na własnym, wyremontowanym stadionie, Znicz zagra 30 lub 31 sierpnia.

Od tego momentu ze stadionu Znicza korzystać będzie również inny I-ligowiec - Dolcan Ząbki. Do tego czasu drużyna z Ząbek swoje mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie w Nowym Dworze Mazowieckim.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.