REKLAMA

Dwa sparingi - dwa składy

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jak już wiadomo Legia rozegra jutro dwa mecze sparingowe. Oznacza to, że Jan Urban będzie musiał wystawić osobny skład na każdy mecz. Nie jest to niespodzianką, bo już wczoraj Mirosław Trzeciak przyznał, że celem towarzyskich spotkań jest danie każdemu piłkarzowi możliwości zagrania przez 90 minut. Z dużym prawdopodobieństwem już dziś możemy powiedzieć jakie składy wyśle na murawę Urban.
Na piątkowym treningu do jednego z ćwiczeń trener podzielił piłkarzy na dwie drużyny. Jeśli wierzyć w konsekwencję Urbana to jutro zobaczymy składy odpowiadające treningowym drużynom "niebieskich" i "żółtych". W niebieskich koszulkach zagrał zespół w składzie: Skaba – Bronowicki, Kumbev, Wawrzyniak, Wysocki – Szałachowski, Vuković, Giza, Ekwueme, Borysiuk – Arruabarrena. Żółte barwy reprezentowali zaś: Mucha – Rzeźniczak, Szala, Choto, Kiełbowicz – Radović, Rocki, Iwański, Roger, Rybus – Grzelak.

Patrząc na jedenastkę, która zagrała przeciwko Wiśle Kraków, łatwo zauważyć, że jest ona bardzo podobna do składu „żółtych”. I to ten zespół powinien stanąć jutro naprzeciwko trudniejszego rywala, czyli Dolcanu Ząbki. „Niebiescy” prawdopodobnie podejmą zaś rywalizację z Młodą Legią. Nie można jednak wykluczyć niewielkich korekt w składach. Chodzi przede wszystkim o trio Tito, Chinyama i Descarga, którzy nie dołączyli dziś do wydzielonych jedenastek, a trenowali pod okiem Ryszarda Szula. Jutro cała trójka powinna zaś pojawić się na murawie. Podobnie jak Kostiantyn Machnowskyj, który dziś bronił na zmianę z Wojciechem Skabą.

Przypominamy, że mecze sparingowe odbędą się jutro o godz. 10 (z Młodą Legią) i 12 (z Dolcanem Ząbki). Na spotkania mogą bezpłatnie wejść kibice. Klub udostępni im sektory D, E i F przed trybuną krytą. Wejście na stadion będzie możliwe od godz. 9:30 tylko dla posiadaczy karty kibica.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.