Legioniści grają, Paluchowski strzela

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Wczoraj rozegrano 3. kolejkę I ligi. Kolejną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności mieli wypożyczeni młodzi legioniści. Na murawie pojawili się Kamil Majkowski, Adam Frączczak, Wojciech Trochim oraz Adrian Paluchowski. Ten ostatni zdobył bramkę dla Znicza w przegranym meczu z GKS Katowice.
"Maja" rozegrał 82. minuty w barwach Wisły Płock. Jego drużyna zremisowała 1-1 na wyjeździe z Turem Turek.
Po 73. minuty na boisku przebywali Wojciech Trochim oraz obchodzący dzisiaj urodziny Adam Frączczak. Niestety żaden z nich nie wpakował piłki do siatki i Dolcan Ząbki podzielił się punktami z Kmitą Zabierzów na boisku... w Nowym Dworze Mazowieckim.

Częściowe powody do zadowolenia miał Adrian Paluchowski, który biegał po murawie przez godzinę. Wypożyczony do Znicza legionista wpisał się na listę strzelców w 33. minucie. Niestety jego gol nie dał zwycięstwa w Katowicach. Górą był GKS, który wygrał 2-1. Dodatkowo "Paluch" został ukarany żółtą kartką.