Wojciech Kowalczyk otrzymał upoważnienie od kibiców aby być mediatorem - fot. Piotr Galas
REKLAMA
REKLAMA

Kowalczyk pisze do Miklasa

Woytek - Wiadomość archiwalna

Kilka dni temu Wojciech Kowalczyk zaproponował siebie jako mediatora w sporze kibiców z klubem. W dniu dzisiejszym popularny "Kowal", po uzyskaniu upoważnienia przez kibiców, oficjalnie wysłał list do prezesa KP Legia Leszka Miklasa. Poniżej prezentujemy jego treść:

Szanowny Panie Prezesie

W związku z przedłużającym się protestem kibiców Legii, który zapewne jest tak samo uciążliwy dla Pana, jak i dla samych fanów, zgłaszam się z propozycją mediacji. Jako osoba mająca poparcie dużej części środowiska kibiców naszego klubu, a także były zawodnik (o czym Pan wie, bo przecież za moim drugim podejściem do Legii to Pan podpisywał ze mną kontrakt), chciałbym pomóc w wypracowaniu kompromisu.

Kilka dni temu publicznie - poprzez stronę www.weszlo.pl - wyraziłem chęć aktywnego udziału w rozmowach na linii kibice – klub. Następnie spotkałem się z grupą najbardziej wpływowych kibiców i dostałem ich upoważnienie do rozmów z Panem. Mam nadzieję, że nie pozostanie to bez reakcji z Pana strony, bo wszystkim nam powinno zależeć, by na Łazienkowską wrócił wspaniały doping. Nigdy nie będzie wielkiego klubu bez prawdziwych kibiców.

Zbliża się bardzo ważny sezon dla Legii, którą – mam nadzieję – obaj mamy w sercu. Myślę, że już w czasie meczu z Polonią Warszawa atmosfera będzie lepsza niż ostatnio, co stanowić będzie akt dobrej woli ze strony fanów. Później przyjdzie spotkanie Pucharu UEFA, w którym doping będzie bardzo potrzebny. Nie ma sensu, by zacietrzewienie obu stron szkodziło drużynie i odbierało wszystkim radość z przychodzenia na Łazienkowską. Błędy popełniły obie strony i obie powinny zrobić krok w tył.

Liczę, że mój list nie pozostanie bez odpowiedzi. Czekam na kontakt drogą telefoniczną lub mailową, byśmy mogli ustalić termin spotkania – w wąskim bądź szerszym gronie.

Pozdrawiam
Wojciech Kowalczyk

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.