REKLAMA
REKLAMA

Kowalczyk: Nie wyzywajcie dzisiaj władz klubu

źródło: weszlo.pl - Wiadomość archiwalna

"Cieszę się, że prezes Leszek Miklas tak szybko odpisał na mój list. Mało tego - zostałem także telefonicznie zaproszony na jutrzejszy mecz, w czasie którego mamy ustalić, na czym mogłaby polegać moja rola w zakończeniu protestu kibiców." - pisze Wojciech Kowalczyk na portalu weszlo.pl

"Po reakcji obu stron widzę, że naprawdę wszyscy chcą ten protest zakończyć. I to mnie cieszy. Jeśli mogą o coś prosić, nie wyzywajcie dzisiaj władz klubu, sponsora i tak dalej, bo akurat pojawiła się - moim zdaniem realna - szansa zakończenia tej wojny.
Tylko trzeba teraz spokojnie, kulturalnie rozmawiać. Historia pokazuje, że nie tacy wrogowie potrafili w odpowiednim czasie zawiesić broń i zasiąść do stołu.

Myślę, że na początku przyszłego tygodnia uda się zorganizować spotkanie w gronie kilku osób. Może trzy osoby z klubu, ja, dwóch kibiców. Trzeba się porozumieć, żeby znów na Łazienkowskiej zatrzęsło się od śpiewu: "Mistrzem Polski jest Legia..."

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.