Polska U-21: Mikołajczak dobił Bułgarów

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski do lat 21 (1988 rocznik) wygrała VI Międzynarodowy Turniej imienia Wałerija Łobanowskiego. W spotkaniu finałowym nasza młodzieżówka pokonała rówieśników z Bułgarii 3-0. W meczu ponownie wystąpiło trzech legionistów. Od pierwszych minut grał Przemysław Wysocki, który został zmieniony po przerwie przez Radosława Mikołajczaka, a ten odwdzięczył się trenerowi bramką na 3-0. Również na drugie 45 minut wszedł Maciej Rybus.

Biało-czerwoni mieli nieco ułatwione zadanie od 24 minuty, kiedy to grali z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartkę ujrzał Momcził Cwetanow. Wyrównanie sił na boisku nastąpiło na kwadrans przed końcem spotkania. Wówczas z tego samego powodu plac gry musiał opuścić Bartłomiej Dudzic.

Polska 3-0 Bułgaria
Marcin Wodecki 14, 31, Radosław Mikołajczak 69

Polska: Michał Gliwa - Adrian Basta (42 min. Michał Płotka), Michał Steinke, Jakub Kisiel (2 min. Kamil Glik), Łukasz Uszalewski - Mateusz Jeleń (46 min. Maciej Rybus), Maciej Sadlok (46 min. Piotr Kasperkiewicz), Kamil Wilczek, Przemysław Wysocki (46 min. Radosław Mikołajczak) - Marcin Wodecki, Rafał Kujawa (60 min. Bartłomiej Dudzic).