REKLAMA

W czwartek nie będzie decyzji w sprawie stadionu

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku godzin. Dziś odbyło się posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji. W punkcie drugim obrad radni mieli zaopiniować zmiany w budżecie miasta, których głównym punktem było zwiększenie środków na budowę stadionu. Jednak przewodnicząca komisji Katarzyna Munio zaproponowała zdjęcie tego punktu z porządku obrad. "Mamy informacje iż prezydent Wojciechowicz zdejmie ten punkt na jutrzejszej sesji. Nie będziemy więc w tej chwili omawiali tego zagadnienia" - powiedziała Munio. Radni jednogłośnie przegłosowali ten wniosek.
Na posiedzeniu komisji obecni byli Marek Drabczyk z zarządu Legii i Wiesław Wilczyński z Biura Sportu i Janusz Kopaniak z WOSiR.

W związku z tym decyzja w sprawie budowy stadionu nie zapadnie wcześniej niż 11 września.

W ostatnim miesiącu do komisji wpłynęło sporo korespondencji od mieszkańców stolicy właśnie w sprawie Legii. Komisja postanowiła przekazać te listy do wykorzystania przez przewodniczącego zespołu negocjacyjnego.

Radni wyrazili również zaniepokojenie, że nie zostali poinformowani przez urzędników miejskich o utworzeniu przez miasto takiego zespołu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.