REKLAMA

Informacja o pomocy prawniczej SKLW

SKLW - Wiadomość archiwalna

W związku z tym, że do Stowarzyszenia zaczęły napływać lawinowo skargi i prośby o interwencję dotyczące wtorkowej akcji policji, w czwartek o godzinie 19:30 na parkingu przed halą Torwar odbędzie się spotkanie osób zainteresowanych składaniem wniosków odwoławczych od nałożonych wyroków sądowych. Przedstawiciele SKLW będą zbierali również skargi na działania policji.
Osoby posiadające wszelkie materiały (filmy, zdjęcia, nagrania z telefonów komórkowych) świadczące o nieprawidłowościach przy zatrzymaniu, przesłuchiwaniu czy traktowaniu kibiców proszone są o ich przekazanie członkom Stowarzyszenia. Uszkodzenia ciała będące skutkiem pobicia przez policję prosimy potwierdzać obdukcją lekarską. Jednocześnie prosimy wszystkich kibiców zatrzymanych i skazanych wyrokami o dostarczenie kopii wyroku do wyznaczonej przez SKLW na zebraniu osoby.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.