Młode Wilki: Derby dla Legii

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W niedzielę swoje mecze rozgrywały dwie drużyny Młodych Wilków. W ciekawie zapowiadającym się pojedynku derbowym na Konwiktorskiej Legia 95 pokonała broniących tytułu Mistrza Mazowsza rówieśników z Polonii 2-1 (do przerwy 2-0).

Legia 94 przegrała za to 0-1 na wyjeździe z Radomiakiem. Jest to dopiero druga porażka Młodych Wilków w dotychczas rozegranych przez wszystkie roczniki spotkaniach tej rundy.

Polonia 95 1-2 (0-2) Legia 95

Trampkarze młodsi trenowani przez Marcina Pawlinę mieli do pokonania nie lada przeciwnika - Polonia '95 to nie tylko aktualny Mistrz Mazowsza, ale i zwycięzca tegorocznego Coca-Cola Cup, czyli nieoficjalnych Mistrzostw Polski, w tej kategorii wiekowej. Są jednak do pokonania, co pokazała już wiosną Legia '96 wygrywając na Łazienkowskiej 2-0.
Mecz miał zacięty przebieg, ale już do przerwy legioniści prowadzili 2-0 po bramkach Araka i Śmigielskiego. Po przerwie do ataku ruszyli gospodarze. Zdołali zdobyć jednak jedynie 1 bramkę, zaś trzy punkty pojechały na Łazienkowską.

Radomiak-Junior Radom 94 1-0 (0-0) Legia 94

Nieco gorzej poszło o rok starszym trampkarzom Legii z rocznika 1994.
Wyjazd na mecz z Radomiakiem zakończył się porażką 0-1 (0-0). Do przerwy miażdżącą przewagę mieli legioniści, nie zdołali jednak udokumentować jej bramkami. Po przerwie do głosu doszli radomianie, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. W jednej z nich, na ok. 15 minut przed końcem meczu, w polu karnym faulowany był napastnik Radomiaka. Rzut karny pewnie wykorzystał Rafał Gil.
Do końca meczu legioniści próbowali zmienić niekorzystny wynik, jednak bezskutecznie.

Po trzech kolejkach Legia (MW 94) zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 6 punktów w tabeli I grupy Mazowieckiej Ligi Trampkarzy. W drugiej grupie 4. lokatę z identycznym dorobkiem punktowym zajmuje CWKS Legia 94.

SEMP III Ursynów 2-3 Legia 99

Zwycięstwo z trzecia drużyną SEMP-a udnieśli najmłodsi gracze Młodych Wilków. Legijna drużyna orlików nie bez trudu poradziła sobie z rówieśnkami z Ursynowa na inaugurację rozgrywek.