Kamil Majkowski - legionista wypożyczony do Płocka - fot. Piotr Galas

Majkowski: Życzę Legii zdobycia pucharu

Woytek - Wiadomość archiwalna

Pełne 120 minut we wtorkowym meczu Pucharu Polski rozegrał wypożyczony z Legii do Wisły Płock Kamil Majkowski. "Na początku jeszcze nawet zaatakowaliśmy i udało się strzelić gola. W drugiej połowie chyba przestraszyliśmy się Legii i zaczęli nas atakować coraz częściej, groźniej i niestety przegraliśmy. Cofnęliśmy się do aż pod swoje pole karne i staraliśmy się bronić.
Czy liczyliśmy na wygraną? W 80. minucie było jeszcze 1-0 dla nas i myśleliśmy, że może dowiedziemy korzystny rezultat przez pozostałe 10 minut - niestety nie udało się. Dawałem dziś z siebie wszystko, to czy dobrze mi poszło niech ocenią trenerzy. Życzę Legii zdobycia Pucharu Polski" - powiedział po meczu "Maja".