Prezes Legii został obrzucony tortem z przekreślonym logo ITI - fot. nadesłane przez czytelników
REKLAMA
REKLAMA

Leszek Miklas obrzucony... tortem

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Aktualizacja newsa z godz. 14:46 We wtorek w "Domu Polonii" na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie obradowały władze spółki Ekstraklasa SA. oraz przedstawiciele klubów występujących w ekstraklasie. W tym samym budynku odbywał się zjazd Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców, na którym rozmawiano o zmianach w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. W trakcie obrad Ekstraklasy na salę wbiegł człowiek, który... zaatakował Leszka Miklasa tortem z przekreślonym logo ITI.
Zaskoczony prezes warszawskiej Legii, trafiony ciastem w głowę, spadł z krzesła. Sprawca bez problemów uciekł.

Więcej informacji na temat (nie)smacznego zajścia zamieścił oficjalny serwis klubu:

"Na obrady Walnego Zgromadzenia Ekstraklasy SA wtargnął mężczyzna, który z okrzykiem "Dżihad Legia! Teraz k...a dopiero będzie wojna!" rzucił w Prezesa Legii Leszka Miklasa tortem. Mężczyźnie towarzyszył fotograf dokumentujący zajście" - czytamy na legia.com.

- Nawet taki incydent - chuligański wybryk sfrustrowanego osobnika nie zniechęci nas do misji stworzenia ze stadionu Legii bezpiecznego miejsca dla wszystkich Warszawiaków, także tych, dla których mecz może być rozrywką dla całej rodziny – powiedział Prezes KP Legia Leszek Miklas.

Klub poinformował, że sprawca dzisiejszego wydarzenia jest znany Zarządowi Legii. Była to już druga groźba skierowana pod adresem Leszka Miklasa w ciągu ostatnich dni. Pierwsza padła 18 września z ust osoby obecnej na Sesji Rady m. st. Warszawy.Prezes Legii został obrzucony tortem z przekreślonym logo ITI - fot. nadesłane przez czytelników

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.