REKLAMA
REKLAMA

Ekstraklasa S.A. broni i wybiera Miklasa

źródło: Ekstraklasa S.A. - Wiadomość archiwalna

Prezes KP Legia Warszawa Leszek Miklas został wybrany do nowej Rady Nadzorczej Ekstraklasy. Jednocześnie władze Ekstraklasy potępiły dzisiejszy atak na Miklasa. "W związku z zajściem, kluby Ekstraklasy wyrażają swoją bezwzględną dezaprobatę dla tego typu przejawów agresji. W państwie prawa istnieje mnóstwo innych sposobów na wyrażanie swoich opinii. To co wydarzyło się dziś jest niedopuszczalne. Mamy nadzieję, że to przykre zajście spotka się także z dezaprobatą kibiców piłki nożnej w naszym kraju" - czytamy w oświadczeniu akcjonariuszy Ekstraklasy S.A.
Oprócz prezesa Legii w Radzie Nadzorczej znaleźli się Marek Wilczek (Wisła Kraków), Adam Drygalski (Polonia Warszawa), Jacek Masiota (Lech Poznań), Andrzej Zalejski (GKS Bełchatów), Ireneusz Serwotka (Odra Wodzisław) oraz Zbigniew Koźmiński (PZPN). Członkowie Rady Nadzorczej spośród swojego składu wybiorą przewodniczącego i wiceprzewodniczącego na pierwszym posiedzeniu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.