Lech zmęczony, ale Smuda spokojny o wynik

Bodziach, źródło: własne / Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

Wczoraj Lech Poznań wywalczył awans do fazy grupowej Pucharu UEFA. Lechici w dramatycznych okolicznościach pokonali Austrię Wiedeń 4-2, strzelając bramkę dającą awans w ostatniej minucie dogrywki. Choć poznaniacy trzy dni przed meczem z Legią zagrali aż 120 minut, podczas gdy legioniści w tym czasie nie mieli większych obciążeń, trener Lecha twierdzi, że wpłynie to dobrze na prowadzoną przez niego drużynę. Smuda porównał wczorajszy awans Lecha z wywalczeniem awansu z Widzewem do Ligi Mistrzów. "Teraz na tej euforii nie martwię się o wynik niedzielnego meczu z Legią." - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej "Franz".