Hokej: Legia 11-0 Cracovia II

AJ i Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

To był prawdziwy pogrom! W pierwszym weekendowym meczu hokeiści Legii zmiażdżyli rywali z Krakowa aż 11-0! Już po pierwszej tercji podopieczni Stanisława Małkowa prowadzili z Cracovią 5-0 po golach Komorskiego, Połącarza, Bepierszcza i Plechawskiego. W drugiej części gry bramkarza gości dwukrotnie pokonał Grunwald. W trzeciej tercji jeszcze 4 razy legioniści pakowali krążek w siatce drugiej drużyny Cracovii - dwukrotnie Komorski, a po razie Plechawski i Stajak.

W niedzielę może być jeszcze lepiej, ponieważ kibice zapowiadają liczne przybycie i gorący doping - początek o godzinie 13 na Torwarze II.