REKLAMA

Kibice pozytywnie odpowiedzieli na pismo trzech "10"

Bodziach, źródło: własne/Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Aktualizacja Dokładnie dwa tygodnie temu trzej byli piłkarze Legii - Kosecki, Kucharski i Dziekanowski wysłali pisma do klubu i kibiców z pytaniem, czy obie strony "nadal deklarują wolę zakończenia sporu z KP Legia Warszawa i akceptują przedstawicieli Polskiego Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy w osobach Romana Koseckiego, Cezarego Kucharskiego i Dariusza Dziekanowskiego w roli mediatorów podejmujących dalsze działania w celu jego zakończenia?". Gazeta Wyborcza poinformowała, że wczoraj trzy "10" spotkały się z przedstawicielami kibiców. Wg naszych informacji do takiego spotkania nie doszło, ale wiadomo, że kibice pozytywnie odpowiedzieli na pismo byłych piłkarzy Legii.
Na razie nie wiadomo jak na pismo byłych legionistów zapatruje się KP Legia.

Pierwotnie trzech mediatorów miało nadzieję zakończyć trwający od ponad 15 miesięcy spór przed spotkaniem z Wisłą Kraków. Dziś zostało do niego zaledwie 12 dni. Czy w tym czasie uda się osiągnąć porozumienie?

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.