Grali przyjaciele: Wygrana Juve w cieniu tragedii

W rozegranym wczoraj spotkaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów, Juventus Turyn pokonał Real Madryt 2-1. "Starą Damę" na prowadzenie wyprowadził już w piątej minucie Del Piero. Na 2-0 podwyższył w 49. minucie Amauri. Real zdobył tylko jedną bramkę - w 66 minucie Manningera pokonał Van Nistrelrooy. Spotkanie poprzedziła minuta ciszy, a gracze Bianconerich zagrali z czarnymi opaskami. Przed meczem miał miejsce bardzo poważny wypadek w północnych Włoszech. Autokar, którym podróżowali fani Juve uderzył w budynek. Na miejscu zginęły dwie osoby, a kolejnych 20 zostało rannych.