REKLAMA

Zakazy klubowe dla dwóch kibiców

Bodziach, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Tak jak pisaliśmy we wczorajszej relacji z trybun, w czasie meczu z Wisłą Kraków, na trybunie Krytej doszło do incydentu pomiędzy kibicami naszego klubu. W drugiej połowie parę osób próbowało siłowo wyperswadować kilku fanom prowadzenie dopingu. Dwie z nich zostały zatrzymane przez ochronę. Dzisiaj zarząd KP Legia podjął decyzję o unieważnieniu ich kart kibica na okres dwóch lat. Oznacza to, że obaj zatrzymani nie będą mogli kupić biletu na mecze Legii rozgrywane w Warszawie oraz wyjazdowe spotkania organizowane przez klub przez 24 miesiące.
"Zarząd KP Legia przypomina, że cały obiekt jest monitorowany, a obowiązujący regulamin stadionu jasno określa ramy dopuszczalnego zachowania. Zajścia takie nigdy nie będą tolerowane, a ich uczestnicy muszą liczyć się z przykrymi konsekwencjami" - informuje Zarząd Klubu Piłkarskiego Legia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.