Ostatni mecz Polonia Bytom - Legia rozegrano na stadionie Śląskim. Obejrzało go 500 legionistów - fot. Legia LIVE!
REKLAMA
REKLAMA

Bez fanów Legii w Bytomiu?

Bodziach, źródło: własne / polonia.bytom.pl - Wiadomość archiwalna

Ilu kibiców z Warszawy obejrzy jutrzejsze spotkanie w Bytomiu? Wiele wskazuje na to, że zero. Na dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się na Śląsku, dyrektor Polonii Bytom, Cezariusz Zając zapewniał, że na stadion przy Olimpijskiej nie zostaną wpuszczone osoby, których nazwiska nie znajdą się na liście imiennej. Tę sporządzić miał Klub Piłkarski Legia i najpóźniej dzisiaj wysłać ją do Bytomia. Do tej pory wejściówki na mecze wyjazdowe nie cieszyły się w naszym klubie zainteresowaniem - najwięcej sprzedano ich do Poznania - 12 sztuk.

Nie jest żadną tajemnicą, że w obecnym sezonie fani Legii bojkotują wyjazdy organizowane przez klub.
Obecnie by oficjalnie pojechać na spotkanie wyjazdowe Legii trzeba posiadać nową kartę kibica oraz wykupić w klubie nie tylko bilet, ale i przejazd na mecz. Klub zakończył już zapisy na wyjazd do Bytomia - z bardzo mizernym skutkiem.

Zeszłoroczne spotkanie obu klubów rozegrano na stadionie Śląskim w Chorzowie. Obejrzało je 2,5 tysiąca widzów, w tym pięciuset legionistów, którzy na stadion weszli dzięki pomocy Polonii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.