REKLAMA
REKLAMA

Konferencja po meczu w Bytomiu

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Gratuluję zwycięstwa Markowi i Polonii. Dzisiaj gospodarze nas nie zaskoczyli niczym, czego byśmy nie wiedzieli. Wiedzieliśmy, że będą szukali swojej szansy w kontratakach - tak było w 1. połowie. Natomiast na pewno zaskoczyliśmy Polonię tym, jak my graliśmy. Niezrozumiałe jest dla mnie to, jak można zagrać takie mecze jak z Wisłą i Lechią, a potem tak jak dziś z Polonią. Ktoś kto chce zdobywać najwyższe cele nie może mieć takich wpadek i wahań formy. Nie jest to tylko problem naszego zespołu, ale także problem polskiej piłki. Nie było żadnych podstaw do tego abyśmy zagrali tutaj taki mecz.
Marek Motyka (trener Polonii): Bardzo dobrze odrobiliśmy lekcję. Rozpracowaliśmy przeciwnika z najdrobniejszymi szczegółami. Legia nie mogła się rozwinąć, bo widzieliśmy jak zatrzymać główne motory napędowe. Zespół wykonał świetną pracę i nie przestraszył się Legii. Już mówiłem, że Legia to jest czołg, a my jesteśmy takim małym samochodzikiem, który ma podłożyć dynamit i czołg zatrzymać. Dziś się to udało - marzyłem o tym. Dziękuję również kibicom, którzy dziś zaprezentowali się świetnie. Jesteśmy dumni, że po takiej grze udało nam się wygrać z renomowanym przeciwnikiem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.