Na ostatnim meczu w rundzie na meczu CWKS-u nie brakowało pirotechniki - fot. Jacek Wójcikowski

A-klasa: CWKS Legia 1-1 Korona II

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W ostatnim jesiennym meczu drużyna CWKS Legia zremisowała na własnym boisku z rezerwami Korony Góry Kalwarii 1-1. Goście objęli prowadzenie w 6. minucie. Wynik na 1-1 w 57. minucie ustalił Tomasz Świerczewski. Mimo rozlicznych doskonałych okazji, kolejne gole dla Legii nie padły. Spotkanie obejrzało 500 widzów.
Skład CWKS Legii: Dariusz Nowak - Andrzej Michalak, Daniel Zdzieszyński, Karol Guz, Jakub Gępczyński - Robert Jasiński (46' Michał Jasiński), Robert Zielonka (89' Rafał Gochna), Adam Czubak, Damain Karczmarczyk (83' Krzysztof Nowak) - Kamil Karpiński, Tomasz Świerczewski