Moment podpisania umowy między miastem a Polimexem Mostostal - fot. Jacek Wójcikowski
REKLAMA

Stadion: Umowa podpisana!

Redakcja, źródło: własne/PAP - Wiadomość archiwalna

O godzinie 18:30 w miejskim Ratuszu doszło do uroczystego podpisania umowy między miastem a konsorcjum, które wygrało przetarg na modernizację stadionu Legii. Po wielu latach starań o stadion w końcu na Łazienkowską wjadą koparki. Nowy stadion ma być gotowy na wiosnę 2011 roku, a będzie mogło na nim zasiąść ponad 30 tysięcy kibiców. Pierwsze prace rozpoczną się już w przyszłym tygodniu.
"Podpisanie umowy z wykonawcą to kolejny krok w realizacji tej długo oczekiwanej inwestycji" - powiedział dyrektor stołecznego Biura Sportu i Rekreacji Wiesław Wilczyński.

"Pierwsze efekty naszych prac - w postaci m.in. wyrwy w trybunach - będą widoczne jeszcze w tym roku. Nasze poczynania będą bacznie obserwowane. Także dlatego dołożymy wszelkich starań, jeśli chodzi o jakość i terminowość realizacji budowy" - powiedział Konrad Jaskóła ze zwycięskiego konsorcjum Polimex Mostostal.
fot. Jacek Wójcikowski
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.