REKLAMA

Doping na pożegnanie Żylety!

Redakcja, źródło: SKLW - Wiadomość archiwalna

To co wydawało się niemożliwe, stanie się faktem. Po 16 miesiącach na stadion przy Łazienkowskiej powróci doping! Taką decyzję podjęło dzisiaj SKLW. Kibice zapraszają na piątkowy mecz ze Śląskiem Wrocław i zachęcają do gorącego dopingu w hołdzie dla Żylety, która po tym spotkaniu zostanie zamknięta ze względu na rozpoczynające się prace budowlane.
"Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz grupy kibiców Legii serdecznie zapraszają wszystkich kibiców do przyjścia na piątkowy mecz Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. W związku z rozpoczęciem budowy nowego stadionu, będzie to ostatni mecz na Żylecie. Po raz ostatni w historii legendarna trybuna, na której wychowały się tysiące kibiców i pokolenia warszawiaków, znów ożyje. Wspólnie oddajmy hołd temu ważnemu dla wszystkich kibiców Legii miejscu i głośnym dopingiem stwórzmy atmosferę jak za dawnych lat!

Podjęta przez nas decyzja o przywróceniu zorganizowanego dopingu na mecz ze Śląskiem Wrocław nie jest równoznaczna z zakończeniem prowadzonego protestu. Przedstawione przez SKLW rok temu postulaty pozostają niezmienne.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa"

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.