Wojciech Szala, Piotr Rocki i Ariel Borysiuk otoczeni przez dzieci rozdają autografy - fot. Legia.com
REKLAMA
REKLAMA

Legioniści odwiedzili szkołę

Redakcja, źródło: KP Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii starają się regularnie odwiedzać warszawskie i podwarszawskie szkoły. Dziś trójka zawodników - Ariel Borysiuk, Piotr Rocki i Wojciech Szala byli gośćmi w podstawówce nr 300 na Wilanowie.

Legioniści spotkali się z dziećmi w szkolnej auli i przez niemal 45 minut dzielnie radzili sobie z pytaniami młodych fanów futbolu. Po spotkaniu zawodnicy długo nie mogli opuścić szkolnych murów, cierpliwie rozdając autografy i pozując do zdjęć.
- Jak wam się gra? – wypaliła jedna z nastolatek, czym wprawiła w kompletne osłupienie zawodników, którzy musieli się mocno nagimnastykować, by znaleźć satysfakcjonującą odpowiedź na to i wiele innych nietypowych pytań. – Dzieci są niemożliwe, czasami potrafią kompletnie zastrzelić człowieka swoją dociekliwością. Niesamowity jest również entuzjazm z jakim podchodzą do piłki nożnej – powiedział po spotkaniu Piotr Rocki.

Klub zapowiada, że w najbliższych miesiącach będzie częściej zaglądać do warszawskich szkół by promować Legię Warszawa wśród najmłodszych.fot. Legia.com
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.