Pance Kumbev znów ma problemy ze zdrowiem. - fot. Legia LIVE!
REKLAMA
REKLAMA

Osiemnastka na Lechię

Tomek Janus, źródło: własne/legia.com - Wiadomość archiwalna

Bez Pance Kumbeva przystąpi Legia do jutrzejszego meczu z Lechią Gdańsk. Macedoński obrońca znów nabawił się urazu. "Pance narzeka na ścięgno Achillesa. Teraz jest badany przez lekarza" - wyjaśniał podczas konferencji prasowej Jan Urban. Wkrótce okazało się, że uraz wykluczył zawodnika z meczu. Miejsce Kumbeva zajął w kadrze Przemysław Wysocki.
Do Gdańska nie pojadą także Bartłomiej Grzelak, Ariel Borysiuk i Dickson Choto. Dwóch pierwszych w tym roku nie wybiegnie już na murawę. "Borysiuk nadal narzeka na bolącą pachwinę. Niby trochę grał, ale kontuzja jest poważniejsza, bo pojawiło się lekkie naderwanie. Nie jest to nic bardzo poważnego, ale nie zdąży się wykurować na tegoroczne spotkania. Podobnie jest z Grzelakiem" - mówi trener Legii.

Istnieje natomiast szansa, że jeszcze w tym roku gotowy do gry będzie Dickson Choto. "Dickson ma naciągnięty mięsień przywodziciela. Może dojdzie do siebie na mecz z Bełchatowem" - nie traci nadziei Urban. Poza kadrą znaleźli się także Edson, Wojciech Skaba, Inaki Descarga i Tito.

Do gry gotowy jest za to Takesure Chinyama. W składzie na mecz z Lechią znajdzie się także miejsce dla Piotra Gizy. "W ostatnim meczu Piotrek zagrał dobrze i zasłużył na powołanie" - wyjaśnia trener Legii.

Osiemnastka na mecz z Lechią Gdańsk
Jan Mucha, Kostiantyn Machnowskij, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Wojciech Szala, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz, Przemysław Wysocki, Piotr Giza, Aleksandar Vuković, Martins Ekwueme, Miroslav Radović, Maciej Iwański, Maciej Rybus, Roger Guerreiro, Piotr Rocki, Mikel Arruabarena, Takesure Chinyama

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.