Wygląda na to, że zimą znów powróci sprawa transferu Rogera. - fot. Legia LIVE!
REKLAMA
REKLAMA

Roger odejdzie zimą?

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Niedawno informowaliśmy, że maleją szanse na transfer Rogera. Tymczasem znów powraca temat jego odejścia z Legii Warszawa. Jak informują brazylijskie media, pomocnik Legii miałby opuścić stołeczny klub podczas zbliżającego się zimowego okienka transferowego. Menadżer piłkarza, Marcelo Robalinho, ma przedstawić działaczom Legii propozycje, które złożyły Rogerowi kluby z Francji i Portugalii.
Robalinho zapewnia, że pozyskaniem legionisty jest zainteresowanych kilka klubów. "Wszystko zależy teraz od tego czy władze Legii będą chciały rozpocząć negocjacje" - cytuje słowa menadżera Rogera serwis "Futebolinterior".

O całej sprawie nie słyszano jednak na Legii. "Nic mi nie wiadomo, żeby Roger dostał jakiekolwiek oferty. Na pewno żadna z nich nie wpłynęła do nas. Trzeba by zapytać o tą sprawę pana Robalinho" - ucina spekulacje dyrektor ds sportowych Mirosław Trzeciak.

Sprawa transferu Rogera nie jest wielką nowością. Rok temu pojawiły się informacje, że piłkarza Legii chce kupić Paris Saint Germain. Kolejka po Brazylijczyka z polskim paszportem zaczęła się ustawiać po Euro 2008. Choć media przymierzały legionistę do kilkunastu zespołów, ostatecznie Roger spędził jesień na Łazienkowskiej. Czy i tym razem będzie podobnie?

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.