Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Aleksandar Vuković zdobył z Legią dwa mistrzostwa Polski i Puchar Polski - fot. Woytek
Aleksandar Vuković zdobył z Legią dwa mistrzostwa Polski i Puchar Polski - fot. Woytek
Sobota, 6 grudnia 2008 r. godz. 22:26

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Vuković: Nie zmieniłem decyzji, odchodzę - POSŁUCHAJ MP3!

turi

"Trener starał się mnie przekonać, bym został do końca sezonu. Gdybym zmienił decyzję wyszedłbym na głupka, skoro wcześniej prosiłem właściciela klubu o odejście, a potem miałbym na czyjąś prośbę zmieniać decyzję. Ja wiem, że w Legii chcą zawsze ściągnąć lepszego zawodnika niż Vuković, ale w ostatnich sześciu latach się to nie udało. Naprawdę życzę Legii - bez żadnej kurtuazji - aby nareszcie taki zawodnik tutaj zagrał. Już wiem kto może być lepszy ode mnie... wożę go samochodem [Ariel Borysiuk - przyp. red]. Jednak w ostatnich 6 latach jak było trudno i trzeba było ratować sezon, to 'Vuko' był na boisku. Mimo to Legia nie była przekonana, by na mnie postawić" - powiedział na specjalnej konferencji Aleksandar Vuković.
"Dwóch mistrzostw Polski z Legią nie da się wymazać z pamięci. To pozostanie na zawsze. Z każdego sezonu mam wiele wspomnień związanych z klubem i z samą Warszawą. Na pewno nie chciałbym grać tam gdzie mnie średnio lubią, a wiem że w innych większych miastach Polski mnie nie lubią. Polonia na pewno nie, Znicz Pruszków może tak (śmiech)" - dodał Vuković.


Posłuchaj konferencji Aleksandara Vukovicia - 20 minut MP3przeczytaj więcej o: ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!