Obóz legionistów w Alicante - zima 2008 - fot. Tomek Janus
REKLAMA
REKLAMA

Najpierw Hiszpania, potem Niemcy

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

12 stycznia o godzinie 10 legioniści rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2008/09. Drużyna zbierze się na Łazienkowskiej, gdzie przez pierwsze 4 dni będzie przechodziła tradycyjne badania i testy wydolnościowe. 17 stycznia zespół poleci na 2 tygodnie do Malagi, a stamtąd przemieści się kilkadziesiąt kilometrów do Mijas. W Hiszpanii drużyna Jana Urbana rozegra 3 lub 4 mecze sparingowe. 31. stycznia Legia wróci do Warszawy.
Wstępnie na 2 lutego zaplanowany jest w Warszawie sparing z Górnikiem Łęczna - termin ten może ulec jeszcze drobnej korekcie. Drugi obóz odbędzie się w dniach 9-18 lutego w Niemczech. Drużyna ma zamieszkać w ośrodku reprezentacji Niemiec w Hennef niedaleko Kolonii. Ostatnim akcentem przed startującą ligą będzie sparing w Bełchatowie z miejscowym GKS-em 20 lub 21 lutego. Rundę wiosenną Legia rozpocznie tydzień później meczem z Polonią Warszawa przy Konwiktorskiej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.