Kibice dopingują podczas meczu sobotniego z Podhalem - fot. Piotr Galas

Hokej: Legia 3-3 k. 0-1 Podhale

Woytek - Wiadomość archiwalna

W hali Torwaru zgromadziło się około 400 kibiców. Legia objęła prowadzenie w 11. minucie po golu Tomasza Rostkowskiego. Goście wyrównali w końcówce pierwszej tercji za sprawą Kmiecika. Druga część gry rozpoczęła się źle dla gospodarzy, bo po zaledwie minucie Podhale prowadziło już 2-1. W 39. minucie warszawianie doprowadzili do wyrównania. W trzeciej tercji Rostkowski ponownie dał Legii prowadzenie i ponownie Podhale strzeliło na 3-3. Taki wynik utrzymał się do końca regulaminowego czasu gry. Dogrywka również nie wyłoniła zwycięzcy, więc o wygranej decydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali goście, którzy wygrali 1-0. Końcowy wynik to 4-3 dla Podhala.