REKLAMA

Choto na celowniku

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii coraz częściej znajdują się wśród zawodników, których chciałyby pozyskać kluby z mocnych europejskich lig. Portugalski "Jornal Record" informuje, że kupnem Dicksona Choto zainteresowany jest zespół CF Os Belenenses z Portugalii. W obrońcy rodem z Zimbabwe działacze Beleneses widzą kandydata na filar swojej defensywy. Konkurenta Choto do transferu portugalskie media upatrują w Senegalczyku Ibrahimie Gueye z Crveny Zvezdy Belgrad.
"Jornal Record" określa legionistę mianem mocnej alternatywy dla linii obrony Beleneses, jeśli portugalskiemu klubowi nie uda się porozumieć z Gueye. Szanse na odejście Choto z Łazienkowskiej nie są jednak duże. Przede wszystkim Dickson uzgodnił już z Legią warunki nowej umowy. Na jej mocy Choto zwiąże się ze stołecznym klubem czteroletnim kontraktem. Serbskie media poinformowały także, że obrońca drużyny z Belgradu dostał zgodę na poszukiwania nowego pracodawcy.

Belenenses występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii. Po 12 kolejkach z 10 punktami na koncie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.