REKLAMA
REKLAMA

Nantes nie chce Rogera

KiciaCWKS, źródło: sport.pl - Wiadomość archiwalna

- To nie wchodzi w grę - powiedział prezes FC Nantes Waldemar Kita na temat transferu do francuskiego klubu pomocnika reprezentacji Polski Rogera Guerreiro. Biznesmen polskiego pochodzenia udzielił wywiadu dla internetowej strony lequipe.fr. Stanowczo zaprzeczył, że Roger Guerreiro przyjdzie do Nantes podczas zimowego okienka transferowego. Powiedział zresztą, że w najbliższym czasie będzie się starać przede wszystkim "odchudzić" kadrę Nantes, co jest stanowczym życzeniem trenera Elie Baup.
Dopiero jeśli uda się pozbyć kilku zawodników wtedy klub pomyśli o sprowadzeniu obrońcy, pomocnika i napastnika. Jeśli chodzi o napastnika, rozważany jest transfer mistrza Europy z 2000 roku, byłego gracza Arsenalu Londyn, obecnie rezerwowego Rennes Sylvaina Wiltorda.

FC Nantes po pierwszej rundzie Ligue 1 zajmuje 16. miejsce i ma tylko o pięć punktów więcej niż zajmujące 18. pozycję (pierwszą spadkową) Valenciennes. Kita, wraz z dyrektorem sportowym "Kanarków" Christianem Lariepe w październiku oglądał w Warszawie meczu Legia - Wisła. Od tego czasu pojawiały się informacje o zainteresowaniu francuskiego klubu polskimi piłkarzami, w tym Rogera Guerreiro.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.