Media sprzedały już Rogera do wielu klubów. - fot. Legia LIVE!
REKLAMA
REKLAMA

Roger rozchwytywany tylko wirtualnie

źródło: Polska The Times - Wiadomość archiwalna

Gdyby prześledzić jedynie spekulacje w mediach, to najbardziej rozchwytywanym polskim piłkarzem jest Roger Guerreiro. Mówiło się, że urodzony w Brazylii zawodnik ma trafić do Panathinaikosu Ateny, FC Nantes, do Rosji, a ostatnio do Anderlechtu Bruksela. "Do wszystkich tych doniesień, które śledzę w internecie, podchodzę z dużym spokojem. Zawsze jest tak, że po zakończeniu rundy lub sezonu pojawia się masa spekulacji. W zeszłym roku było tak samo. Gdzie to ja miałem nie trafić? Ajax Amsterdam, Villarreal..." - przypomina Roger przebywający na urlopie w Brazylii.
Wszystko wskazuje jednak na to, że pomocnik reprezentacji Polski przynajmniej przez najbliższe pół roku będzie grał w Legii. Działacze warszawskiego klubu przygotowują nawet dla Rogera nową umowę – informuje "Polska The Times".

"Musimy skoncentrować się przede wszystkim na zatrzymaniu tych piłkarzy, których mamy" - powiedział dyrektor sportowy Legii Mirosław Trzeciak. Sam Roger w prywatnych rozmowach przyznaje, że nie szykuje się do wyjazdu z Polski. To menedżer zawodnika rozsyła po różnych zespołach zapytania. Na razie bez skutku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.