Hokeiści Legii przegrali w Sosnowcu z rezerwami Zagłębia - fot. mlody1906

Hokej: UKS Zagłębie 7-3 Legia

W rozegranym dziś w Sosnowcu spotkaniu hokeiści Legii przegrali z rezerwami Zagłębia 3-7. Przedostatni zespół w tabeli I ligi wystąpił wzmocniony siedmioma zawodnikami z PLH. Legia tymczasem do Sosnowca pojechała bez Gabriela Połącarza oraz Tomasza i Marcina Pawłowskich, których zatrzymały w Warszawie sprawy osobiste, za to z Filipem Komorskim w składzie. Po pierwszej tercji gospodarze prowadzili już 3-1. Niestety w ciągu kolejnych 20 minut nasza drużyna przegrała 0-3. W ostatniej tercji przewaga sosnowiczan została zniwelowana, ale i tak komplet punktów zdobyło Zagłębie. Drugi mecz jutro o godzinie 14. Więcej w dziale Hokej