Debiuty "Arru" i Vukovicia w nowych klubach

Bodziach, źródło: iraklis-fc.gr/ / marca.com - Wiadomość archiwalna

Mikel Arruabarrena, który parę dni temu oficjalnie został wypożyczony do SD Eibar, zdążył już zadebiutować w barwach nowego klubu. "Arru" wyszedł na boisko w meczu z Gironą na ostatnich 10 minut (zmieniając Rubena), ale nie pomógł swojej drużynie uniknąć porażki. Gdy Arruabarrena wchodził na plac gry jego zespół przegrywał 0-1. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla Girony.

W barwach swojej nowej drużyny zadebiutował również Aleksandar Vuković.
Serb zagrał 90 minut w wygranym przez Iraklis Saloniki 3-2 meczu 17. kolejki z OFI Kreta. Była to dopiero trzecia wyjazdowa wygrana Iraklisu w obecnym sezonie.