Hokej: Legia 3-5 GKS Katowice

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii w dzisiejszym spotkaniu z GKS-em Katowice pokazali się po raz kolejny z dobrej strony. Mimo to niespodzianki nie było i komplet punktów zgarnęli goście z Górnego Śląska. Prowadzenie objęli gracze Legii w szóstej minucie meczu, ale radość nie trwała długo. Już 3 minuty później był remis, a od 13. minuty goście prowadzili 1-2 i nie oddali go już do końca. Fani Legii na drugiego gola musieli czekać do 46 minuty, kiedy gola zdobył Wardecki. Bramka na 3-5 padła w ostatniej minucie meczu. "W końcówce spotkania fani tak nas podbudowali swoim zachowaniem i swymi nagimi torsami, że poszliśmy z pełnym zacięciem do przodu na bramkę katowiczan tak jak rycerze z szablami na wroga" - mówił po meczu trener Legii, Stanisław Małkow.