Koszykarzy Legii dopingowała skromna grupa kibiców. Mimo to doping, jak na taki potencjał, był bardzo głośny - fot. Hugollek

Koszykówka: Legia 69-81 Siden Toruń

Raffi i Bodziach - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś w hali na Bemowie meczu koszykarskim Legia przegrała z Sidenem Toruń 69-81. Spotkanie obejrzało 70 osób. Pierwsza kwarta zakończyła się pięciopunktowym prowadzeniem gości. W drugiej części gry legioniści prowadzili już nawet 26-22, ale ostatecznie ta kwarta zakończyła się wynikiem 31-37. Podobnie było w dwóch kolejnych odsłonach, które torunianie wygrywali kolejno 16-18 i 22-26. Najwięcej punków dla Legii zdobył Świech - 28.

Więcej informacji znajdziecie w dziale Koszykówka

Fotoreportaż z meczu - 54 zdjęcia Hugollka i Bodziacha
Za tydzień koszykarze zagrają dwa mecze w Warszawie. Najpierw w sobotę o 18 na Bemowie zagrają z OSSM-em Sopot, a dzień później zmierzą się z Politechniką W-wa w hali AWF-u.

W czasie dzisiejszego meczu Legii z Sidenem, w hali na Bemowie pojawiły się aż dwie regionalne telewizje - WOT i TVN Warszawa. W związku z tym nasi gracze oraz trenerzy udzielili rekordowej liczby wywiadów - zarówno przed meczem, jak i po. Niestety pozostałe media, nie tylko dzisiaj, ale już od dawna, zupełnie nie interesują się losami koszykarskiej Legii.

Wynik meczu parę razy był bliski remisu, ale w końcówce goście zdecydowanie lepiej punktowali - fot. Hugollek