Ostatnia nasza wizyta na AWF-ie miała miejsce w marcu 2007 roku - fot. Mishka
REKLAMA

W weekend dwa razy dopingujemy koszykarzy

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Po piątkowym sparingu Legii z Olimpią Elbląg na stadionie przy Obrońców Tobruku, chyba nikt nie będzie miał problemu z trafieniem do pobliskiej hali OSiR, gdzie swoje mecze rozgrywają nasi koszykarze. A w nadchodzący weekend koszykarska Legia rozegra wyjątkowo dwa mecze. Pierwsze, z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie, odbędzie się w sobotę o 18:30 na Bemowie. Kolejne, rozegrane zostanie dzień później o 18:00 w Hali gier AWF-u przy Marymonckiej na Bielanach, a rywalem Legii będzie współpracująca z Polonią 2011, Politechnika Warszawska. W związku z tym, że w nadchodzący weekend w Warszawie grają tylko koszykarze, liczymy na wysoką frekwencję legijnych fanatyków na Bemowie i Bielanach.
Mała Żyleta na Bemowie

"Tutaj na Bemowie zawsze można liczyć na wsparcie kibiców. Niezależnie od tego, czy jest ich dwóch czy dwustu, to dzięki wspaniałemu dopingowi są naszym szóstym zawodnikiem na parkiecie. Za każdym razem słychać odgłosy bębna. Wszystko to sprawia, że ta "mała Żyleta" funkcjonuje tak, jak powinna. Jesteśmy zadowoleni i dziękujemy fanom za zagrzewanie nas do walki. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach frekwencja przy Obrońców Tobruku będzie większa" - mówił po ostatnim meczu Legii z Sidenem, najlepszy strzelec naszego klubu, Krystian Świech.

W sobotę na Bemowie, w niedzielę na Bielanach

Przed tygodniem fani Legii wspaniale bawili się na Torwarze II przy okazji meczu naszych hokeistów. Jako, że w ten weekend hokeiści nie grają wcale, a nasi siatkarze rozegrają mecz na wyjeździe, liczymy na bardzo wysoką frekwencję na obu meczach koszykarzy. Pomóżmy naszej drużynie w walce o utrzymanie w lidze! W sobotę na Bemowie, a w niedzielę w mogącej pomieścić ponad tysiąc fanów hali gier AWF.

Po raz ostatni mieliśmy okazję wspierać naszą drużynę na AWF-ie, 31 marca 2007 roku. Na tamtym meczu pojawiło się ponad 150 fanów Legii. Liczymy, że tym razem uda się osiągnąć przynajmniej dwa razy lepszy wynik.

Sobota
g. 18:30 Legia Warszawa - OSSM Sopot [kosz], ul. Obrońców Tobruku 40. Wstęp 5 zł

Niedziela
g. 18:00 AZS PW Warszawa - Legia Warszawa [kosz], ul. Marymoncka 42 [hala gier AWF]. Wstęp wolnyW sobotę o 18:30 wypełniamy halę na Bemowie i dopingujemy koszykarzy - fot. LegiaLive!

Fani Legii w hali AWF na meczu z Polonią 2011 - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.