Dickson Choto w akcji podczas sparingu z Olimpią Elbląg - fot. Woytek

Sparing: Legia 6-1 Olimpia Elbląg

kamilo, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii wygrali w sparingu rozegranym dziś na Bemowie z Olimpią Elbląg 6-1. Od początku meczu posiadali zdecydowaną przewagę. Legioniści, podobnie jak kilka dni temu, szybko zdobyli gola. Jego autorem był Rybus. Potem wynik podwyższył Giza. Kilka minut później goście zdobyli kontaktowego gola.

Jednak to było wszystko na coś dziś gospodarze pozwolili elblążanom. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola zdobył Chinyama. Po zmianie stron trafienia zaliczyli jeszcze Iwański, ponownie Rybus oraz na zakończenie Paluchowski. Fantastycznie zaprezentowali się dzisiaj kibice obydwu drużyn, od początku meczu głośno dopingując zawodników. Szczegółowy zapis z meczu znajduje się tutaj.

6-1 - 82 min. Paluchowski

Skład Legii: Mucha - Descarga (64' Szala), Choto, Astiz, Kiełbowicz - Radović, Borysiuk (69' Ekwueme), Iwański (70' Koziara), Giza (85' Majkowski), Rybus (85' Rocki) - Chinyama (69' Paluchowski).

Olimpia Elbląg: Hyz (46' Kuć) - Stawiński (80' Laskowski), Kitowski, Treszczotko, R. Anuszek (64' Hajman) - Kolosov (64' Kopycki), Chmielecki, Nowacki, Styś (46' Biegański) - Kowalczyk (46' Roszak), Kołodziejczyk (72' M. Anuszek)