Hokej: KTH Krynica 3-1 Legia

Hokeiści Legii w meczu z KTH Krynica zagrali bardzo zmotywowani. Wszak stawką tego pojedynku mogło być zapewnienie sobie awansu do play-off. Legioniści objęli prowadzenie w 30 minucie po strzale Bepierszcza, ale niestety później bramki zdobywali tylko gracze KTH. Gospodarze wyrównali po niespełna minucie, a 5 minut przed końcem tercji wyszli na prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1. Dziś Orlik wysoko wygrał z Cracovią II 11-0. Jutro decydujące mecze - w Krakowie Orlik zagra o 11, a Legia w Krynicy o 17. Od rezultatów tych spotkań zależy, która z drużyn awansuje z czwartego miejsca do play-off. Więcej w dziale Hokej.