Sparing: CWKS 3-1 Olimpia Warszawa

Hugollek - Wiadomość archiwalna

W rozegranym wczoraj o godzinie 20 przy ulicy Obrońców Tobruku sparingu, piłkarze CWKS-u pokonał Olimpię Warszawa 3-1 (0-0). Bramki zdobyli: Kamil Karpiński (dwie) oraz Karol Guz. Poczynania sportowców podziwiało około 40 widzów, którzy sporadycznie próbowali swych sił w dopingu. Pierwsza połowa była senna w wykonaniu obu zespołów. Przeprowadzane akcje toczyły się głównie w obrębie środkowej części boiska. Kilka minut przed końcem pierwszej odsłony, legionistom udało się wprawdzie skierować piłkę do siatki rywali z Górczewskiej, ale sędzia nie uznał zdobytego gola.
W związku z tym do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.
W wyniku dotkliwej, można by rzec arktycznej, temperatury przerwa w zawodach została skrócona z piętnastu do pięciu minut :)

Drugą połowę oba zespoły rozpoczęły z rozmachem. Dosłownie, ponieważ w ciągu pierwszych dziesięciu minut od wznowienia przez sędziego gry, padły wszystkie bramki. Warto podkreślić, że pierwsze dwa gole "wojskowi" zdobyli po stałych fragmentach gry, co z pewnością zasługuje na pochwałę. Kolejnych 35 minut nie obfitowało już w tak wiele emocji i wynik 3-1 utrzymał się już do końca spotkania. Kolejny mecz kontrolny legioniści rozegrają z sobotę o godzinie 11 z Hutnikiem Warszawa na stadionie przy Marymonckiej (boisko B).