Młode Wilki 92 pewnie pokonały Olimpię Elbląg 90/91 - fot. Raffi

Młodzież: Remis Legii 91, pewna wygrana 92

Raffi - Wiadomość archiwalna

Dziś rano najstarsze roczniki Młodych Wilków rozegrały sparingowe spotkania. Najpierw Młode Wilki 91 zremisowały 3-3 z seniorami Ursusa Warszawa (IV liga). Wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył Adrian Rajczak. Legioniści prowadzili już 3-1, ale w końcówych minutach rywale doprowadzili do wyrównania. Później na boisko wyszły drużyny Młodych Wilków 92 i juniorów Olimpii Elbląg (rocznik 92). Co prawda do przerwy prowadzili goście po bramce zdobytej w 7. minucie, ale po zmianie stron aż cztery razy do siatki trafiali legioniści.

Najpierw na 1-1 wyrównał Jakub Rozwandowicz z podania Rafała Wolskiego. Siedem minut później Dominik Furman skutecznie egzekwował rzut wolny i wyprowadził Legię na prowadzenie. Następnie w 59. minucie gry Wolski po samotnym rajdzie i okiwaniu kilku przeciwników pokonał bramkarza rywala, a na minutę przed końcem wynik ustalił Michał Efir, dobijając własny strzał.

Legia 92 4-1 (0-1) Olimpia Elbląg 92
0-1 7 min.
1-1 43 min. Jakub Rozwandowicz
2-1 50 min. Dominik Furman
3-1 59 min. Rafał Wolski
4-1 80 min. Michał Efir

I połowa: Chrostowski - Adamczyk, Cichocki, Łopuszyński, Widejko - Mizgała, Kopczyński, Furman, Kursa - Rozwandowicz, Tietz.
II połowa: Szumski - Lisowski, Cichocki, Furman, Mikołajczyk - Żyro, Wolski, Kopczyński (60. Łopuszyński), Karniszewski - Rozwandowicz, Efir.