REKLAMA
REKLAMA

W ataku Paluchowski, w obronie Kumbev

Woytek - Wiadomość archiwalna

W niedzielnym meczu Legia będzie musiała poradzić sobie bez najlepszego strzelca Takesure Chinyamy.

"Zobaczymy czy zawodnik, który będzie grał w ataku - na dzien dzisiejszy będzie to Paluchowski - wykorzysta tę sytuację. Zobaczymy też jak to wpłynie na pomocników, którzy moim zdaniem strzelają za mało bramek. Bez Takesure to oni muszą wziąć na siebie odpowiedzialność za ataki na bramkę rywala. To będzie dla nas sprawdzian, czy bez 'Chiniego' potrafimy grać" - mówi trener Legii.

W obronie zabraknie natomiast Wojciecha Szali i Dicksona Choto. W tej sytuacji parę stoperów będą tworzyli Inaki Astiz i Pance Kumbev.
"Mam pełne zaufanie do wszystkich czterech stoperów. Obecnie dwóch mamy do gry i powini sobie dać radę bez problemu. Na pewno Pance Kumbev myślał, że będzie grał w pierwszym składzie w meczu z Polonią. Wszystko zmieniło się po czerwonej kartce i będzie grał w najbliższym meczu" - dodaje Urban.

Trener ma do dyspozycji 20 zawodników, dwóch nie znajdzie się w kadrze meczowej, ale o tym decyzja zapadnie po jutrzejszym treningu. Rezerwowym napastnikiem w meczu z Odrą będzie Kamil Majkowski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.