Inaki Descarga nie pojedzie z Legią do Białegostoku. - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Osiemnastka na Jagiellonię

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Brak Inakiego Descargi w kadrze meczowej jest największym zaskoczeniem przed spotkaniem z Jagiellonią Białystok. "Nie doszukujmy się w tej decyzji sensacji na siłę. We wtorek gramy przecież mecz Pucharu Polski i będzie kolejna okazja do występu" - mówi Jan Urban. Do składu powracają za to Jan Mucha, Dickson Choto i Takesure Chinyama. "Faktycznie są w kadrze meczowej i są gotowi do gry, ale to nie znaczy, że zagrają" - wyjaśnia trener Legii.
Oprócz Descargi do Białegostoku nie pojedzie także Kamil Majkowski, Patryk Koziara, Krzysztof Ostrowski, pauzujący za czerwoną kartkę Wojciech Szala oraz kontuzjowani Bartłomiej Grzelak i Sebastian Szałachowski.

Osiemnastka na Jagiellonię Białystok
Jan Mucha, Wojciech Skaba, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Pance Kumbev, Dickson Choto, Marcin Komorowski, Tomasz Kiełbowicz, Miroslav Radović, Maciej Iwański, Ariel Borysiuk, Roger, Piotr Giza, Maciej Rybus, Tomasz Jarzębowski, Takesure Chinyama, Piotr Rocki, Adrian Paluchowski

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.