Roger Guerreiro i Marcin Komorowski - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Roger i Komorowski: Powinniśmy wygrać

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Roger: Kibice nie mogli narzekać na nudę, bo zobaczyli dobry mecz. Szczęście Jagiellonii polegało na tym, że potrafiła wykorzystać chyba wszystkie okazje jakie sobie stworzyła. Wiem, że przed meczem to my byliśmy faworytem, ale piłka to nie tylko przedmeczowe spekulacje. Wszystko weryfikuje boisko. Gospodarze popełnili mniej błędów i to oni wyszli zwycięsko z rywalizacji z nami.
Marcin Komorowski: Powinniśmy schodzić z boiska jako zwycięzcy. Jeżeli chcemy walczyć o mistrzostwo Polski, to nie możemy sobie pozwalać na porażki z drużynami z dolnej części tabeli. Jak nam to wyszło, było widać. Jagiellonia wykorzystała swoje okazje i wygrała. Trudno powiedzieć, co zadecydowało o takim obrocie sprawy. Nie mogliśmy strzelić drugiej bramki. Mieliśmy swoje okazje, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Trener uczulał nas na szybkie kontry Jagiellonii. Trochę jednak przysnęliśmy i było 1-2.
Chyba będą śniły się nam po nocach te okazje, które tu zmarnowaliśmy. Powtarzam, że wygrywać trzeba nie tylko z drużynami z czołówki, ale także z tymi, które walczą o środek tabeli czy o utrzymanie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.