Radość legionistów po wywalczeniu awansu do finału - fot. Maciej Jendrych

W czwartek o g. 14 młodzi hokeiści Legii grają w finale MP!

Młodzi hokeiści Legii sprawili dziś kibicom miłą niespodziankę, awansując do finału Mistrzostw Polski młodzików. W obecności 350 widzów legioniści pokonali Sokoły Toruń 7-3 i w finale zmierzą się z Unią Oświęcim, która zwyciężyła MMKS Nowy Targ 3-1. Finał rozegrany zostanie jutro o godzinie 14. na Torwarze II. Wstęp jest bezpłatny. W imieniu naszych graczy zachęcamy wszystkich do przybycia na mecz i dopingowania naszej drużyny. Warto przypomnieć, że Legia zmierzyła się już z Unią w fazie grupowej - wtedy górą byli uniści (5-2). Liczymy, że jutro zwyciężą nasi młodzi i ambitni zawodnicy.

Fotoreportaż z meczu - 111 zdjęć Macieja Jendrycha
Spotkanie o trzecie miejsce pomiędzy MMKS-em Nowy Targ a Sokołami Toruń rozegrane zostanie także jutro i rozpocznie się o godzinie 9:30.

Wszystkie wyniki turnieju, klasyfikacje strzelców i fair play znajdziecie na podstronie LegiaLive!. Zdjęcia i filmy ze spotkań naszej drużyny dostępne są w dziale Hokej.

Film z trzeciej tercji:

Młodziki Legii zwyciężyli Sokoły Toruń i awansowali do finału MP - fot. Maciej Jendrych