Legia przegała w finale z Unią 2-7 - fot. Mishka

Hokej: Srebrny medal młodzików Legii

Hokeiści Legii do lat 16 zdobyli srebrny medal Mistrzostw Polski. To spory sukces naszej drużyny, która dziś na Torwarze II przegrała z Unią Oświęcim 2-7. W pierwszych dwóch tercjach oświęcimianie zwyciężali po 2-1. Ostatnia partia zakończyła się wygraną 3-0 i uniści w ten sposób po raz drugi pokonali Legię (wcześniej obie drużyny zmierzyły się w fazie grupowej). Trzecie miejsce zajął MMKS Nowy Targ, który pokonał 3-2 Sokoły Toruń. Najlepszym zawodnikiem turnieju, a jednocześnie najskuteczniejszym strzelcem został legionista, Łukasz Bułanowski. Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy sukcesu.

Fotoreportaż z finału - 73 zdjęcia Mishki

Fotoreportaż z meczu - 95 zdjęć Macieja Jendrycha

Więcej informacji znajdziecie w dziale Hokej.

Dzisiejsze spotkanie finałowe, które rozpoczęło się o godzinie 14, zgromadziło sporą grupę widzów. Nasz zespół przez całe spotkanie dopingowało kilkadziesiąt osób.