REKLAMA
REKLAMA

Trzeciak: Wybór należy do Rogera

Bodziach, źródło: Życie Warszawy - Wiadomość archiwalna

Latem sporo mówiło się o odejściu Rogera do zagranicznego klubu. Mimo prasowych spekulacji, żadna oficjalna oferta do naszego klubu nie wpłynęła. Dyrektor sportowy Legii twierdzi, że przedstawił pomocnikowi reprezentacji Polski umowę godną gwiazdy. "Byłby najlepiej opłacanym zawodnikiem w Polsce. Jednak oferty nie przyjął. Obecnie euro jest prawie 20 procent droższe niż w momencie, gdy rozmawialiśmy" – mówi na łamach Życia Warszawy Mirosław Trzeciak. Obie strony do negocjacji wrócą po zakończeniu sezonu.

"Oni wiedzą, że lepszej oferty już od nas nie dostaną. Teraz to kwestia wyboru samego piłkarza: czy chce być gwiazdą w Polsce, czy spróbować sił w lepszej lidze" – dodaje dyrektor.

Ostatnie mecze w wykonaniu Rogera wskazują na to, że zawodnik już wybrał. W spotkaniu z Arką Guerreiro popsuł aż 18 akcji Legii. Zawodnika cały czas broni trener Urban. "Doskonale wiemy, ile wart jest Roger w formie. Znam tego zawodnika zbyt długo, by oceniać go tylko po ostatnich meczach" – uważa Trzeciak. Ile Legia może zarobić na Brazylijczyku? "Rozważymy każdą ofertę. I taką za 100 tys. euro i taką za 10 milionów" – mówi Trzeciak.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.