REKLAMA
REKLAMA

Urban: Cracovia naostrzyła kosy

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W świąteczną sobotę Legię czeka spotkanie z Cracovią Kraków. Po raz kolejny legioniści muszą wygrać, by utrzymać kontakt z czołówką. "Będzie to podobny mecz jak z Górnikiem Zabrze. Powinniśmy go wygrać i tyle. Zbliża się końcówka ligi i każda drużyna o coś walczy. Cracovia walczy o utrzymanie i ma już kosy dobrze naostrzone. My jednak też walczymy o komplet punktów" - zapowiada Jan Urban przed jutrzejszym meczem.

Trener Legii sam nie wie, jak ułoży się spotkanie z Cracovią. "Przed takim meczem trudno coś przewidywać. Szybko strzelona bramka może zaowocować naszą wysoką wygraną. Może też być o nią bardzo ciężko. Wiemy jednak, że jeżeli chcemy nadal liczyć się w rozgrywkach to musimy zwyciężyć" - mówi szkoleniowiec, który jest podbudowany po ostatniej wygranej z Arką. "W Gdyni boisko było słabej jakości i ciężko było panować nad piłką. Tak samo w Sanoku murawa była twarda jak stół. W takich warunkach nie jest łatwo grać. Cieszę się, że mimo to walczymy o wygraną. Fakt, w Gdyni trochę dopisało nam szczęście, ale tak już bywa. Musimy zawsze walczyć, bo zawodnicy już wyczuwają, że jest szansa na zdobycie czegoś wielkiego" - dodaje Urban.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.