Trener Legii po sobotnim meczu ma zdecydowanie więcej powodów do radości - fot. Mishka

Trenerzy o meczu

Woytek - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Wydaje mi się, że niczym was nie zaskoczę. W moim odczuciu pierwsza połowa była bardzo dobra, w drugiej było inaczej. Może zabrakło nam jeszcze około 20 minuty gry w drugiej połowie, w takim samym tempie i z taką samą chęcią zdobywania goli jak w pierwszej. Mimo to mieliśmy kilka okazji do podwyższenia rezultatu. Potem pozwoliliśmy na zbyt wiele drużynie Cracovii. Wszystko poszło zgodnie z planem. Nie chcieliśmy stracić dzisiaj punktów i po szybko strzelonych bramkach można było spokojnie oglądać drugą część gry. Święta mamy spokojne.
Dickson Choto opuścił boisko z powodu jakiegoś urazu, na razie nie wiemy czy poważnego. Sezon powoli zbliża się do końca i walczymy o najwyższe cele. Zawodnicy sami widzą że jest na to szansa. Musimy każdy mecz wybiegać.

Artur Płatek (trener Cracovii): Ten mecz dla nas był bardzo ważny ze względu na układ tabeli. Był jednak tak samo ważny dla Legii i to Legia w pierwszych 20 minutach pokazała dobrą grę i strzeliła 3 bramki. W drugiej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do strzelenia bramek, gdyby coś padło byłoby może inaczej. Z mojej perspektywy wynik 4-0 jest za wysoki biorąc pod uwagę 90 minut. Większość akcji legionistów przebiegała stroną Pawlusińskiego i dlatego dokonałem zmiany jeszcze w pierwszej połowie. Nie potrafiliśmy odciąć prostopadłych piłek, które były zagrywane w nasze pole karne.