Jakub Rzeźniczak - fot. Woytek
REKLAMA

Rzeźniczak zastąpi Choto

Woytek, źródło: Polska - Wiadomość archiwalna

Od początku tygodnia Dickson Choto nie trenuje z piłką z powodu urazu, którego nabawił się w meczu z Cracovią. Jakub Rzeźniczak zagra więc w piątek na pozycji stopera obok Inakiego Astiza. "Jeśli trener Urban tak zdecyduje, to jestem do dyspozycji. To przecież dla mnie nic nowego, grałem na środku obrony praktycznie przez całą karierę. Na prawej stronie dopiero drugi sezon" - mówi w rozmowie z dziennikiem Polska zawodnik Legii.

Zdaniem legionisty piątkowe spotkanie w Gliwicach nie będzie łatwe, ale jeżeli drużyna zagra tak jak z Cracovią, to powinno być dobrze. "Nikt nie twierdzi, że Piast jest łatwym rywalem. W rundzie wiosennej gra bardzo dobrze. Zdobył na razie tylko jeden punkt mniej niż my. Groźny jest zwłaszcza na własnym stadionie, poza tym na Legię spina się każda drużyna w ekstraklasie" - mówi Rzeźniczak.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.